KONST / Litografier / Färglitografi 8862101
nr 886 2101
Cecilia Sikström
(f. 1962), Sverige
Färglitografi , Cecilia Sikström (f. 1962), kvinna med cigarett, 181/190, signerad, 60x46
Cecilia Sikström, svensk målare och grafiker född 1962 i Lycksele.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
6.600 kr
måndag 7 april 2014
kl 19:45:05
700 kr
1.400 kr
2.000 kr
4.600 kr
3.000 kr
3.600 kr
4.000 kr
4.400 kr
4.800 kr
5.600 kr
5.600 kr
6.000 kr
6.200 kr
6.400 kr
Cecilia Sikström
Läs mer om Cecilia Sikström